PLV.Bohemia, s.r.o.

Nádrže na dešťovou vodu, jímky, septiky, šachty

ts
Konfigurátor

Doprava zdarma

Kvalita materiálu

Šachty na vrtané studny

Šachta na vrtanou studnu je plastová vodotěsná nádrž vyrobena z PP desek. Hlavní účel šachet je k napojení čerpadla, systému pro závlahu vody a různá další zařízení. Šachta na vrtanou studnu je tedy vodotěsný prostor sloužící k instalaci výše uvedených zařízení.

Největší výhodou šachty na vrtanou studnu z PP desek je její nízká ceny oproti šachtě betonové. Další výhodou plastové šachty na vrtanou studnu je její snadné usazení a instalace, je mnohem lehčí než – li šachta betonová.

Šachty na vrtané studny jsou od nás nabízeny s prostupy. Prostup na vrt a prostup na vývod ze šachty. Prostupy jsou vodotěsné a Vy si můžete sami určit v jakých místech chcete prostupy nachystat.

Šachta na vrtanou studnu je nádrž z plastu a 100% vodotěsná. Šachta na vrtanou studnu se používá jako vodotěsný prostor nezbytný k instalaci vrtu studny, k další kontrole – tedy k napojení čerpadla, vodoměru, hadic (resp. závlahových systémů) a dalších možných zařízení.

Na spodku šachty na vrtané studny je “náhubek” jako přípojka k vrtu.

Výhody šachty na vrtané studny

 1. dlouhá garance životnosti
 2. šachta je 100% vodotěsná
 3. snadná manipulace a obslužnost
 4. velmi nízka cena oproti šachtě betonové
 5. plastová šachta na vrtanou studnu je mnohonásobně lehčí než-li šachta betonová

Použití šachty na vrtané studny

Šachta na vrtanou studnu je plastová vodotěsná nádrž. Šachta na vrtanou studnu je vyrobena z PP desek. Hlavní účel šachet je k napojení čerpadla, systému pro závlahu vody a různá další zařízení.
Šachta na vrtanou studnu je tedy vodotěsný prostor sloužící k instalaci výše uvedených zařízení.

Největší výhodou šachty na vrtanou studnu z PP desek je její nízká ceny oproti šachtě betonové. Další výhodou plastové šachty na vrtanou studnu je její snadné usazení a instalace, je mnohem lehčí než – li šachta betonová.

Šachty na vrtané studny jsou od nás nabízeny s prostupy. Prostup na vrt a prostup na vývod ze šachty. Prostupy jsou vodotěsné a Vy si můžete sami určit v jakých místech chcete prostupy nachystat. • Ceník
 • Příslušenství
 • Technický výkres


Typ (m³)Průměr (mm)Výška pláště (mm)Váha (kg)Cena (Kč bez DPH) 
SVS - 160080028 kg3 090 KčOBJEDNAT
SVS - 21000100039 kg6 990 KčOBJEDNAT
SVS - 31000120050 kg7 490 KčOBJEDNAT

 1. šachta

 2. prostupy (průchody) na hadice - DN32 (standard)

 3. schůdky do šachty jako volitelné vybavení

 4. revizní komínek průměr 400 - 600 mm (dle dohody)

 5. uzamykatelný plastový poklop jako volitelné vybavení

 6. prostup na čerpadlový kabel

 7. deska navařená na obvodu šachty pro napojení elektro instalaceNaše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.